Krościenko, Hałuszowa - Kołodziej Irena

   Kołodziej Irena; Willa "Jaskółka"
Kategoria obiektu wg PFTW "GG"; nieskategoryzowany.34-540 Krościenko, Hałuszowa 9

tel.: (18)26-23-857, (512)453-394

http://www.jaskolka.info

 

Z okien naszego domu roztacza się niezwykle piękna panorama na pasmo Gorców i Beskidu Sądeckiego, zmieniająca się wraz z porami dnia i roku. To świetna, jeszcze nie odkryta przez turystów baza wypadowa dla gości chcących aktywnie spędzić swój urlop i zwiedzić nasz niezwykły zakątek Polski.
W promieniu od 1-15 km od naszego domu znajdziecie Państwo niezliczoną ilość atrakcji . Już z samej Hałuszowej możecie Państwo rozpocząć pieszą wędrówkę na Trzy Korony i dalej na Sokolicę. W odległości zaledwie 5 km znajduje się Zamek w Niedzicy  i nieco bliżej ruiny zamku w Czorsztynie. Początek jednego z najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie -Spływ Przełomem Dunajca ma miejsce ok.10km stąd. Wycieczka do Uzdrowiska Szczawnica to zaledwie 12km. Nieco dalej, na Jaworkach można zwiedzić przepiękny Wąwóz Homole z malowniczo wijącym się potokiem nad którym przechodzi się po licznych mosteczkach.
Nasze okolice sprzyjają uprawianiu wielu sportów zarówno tych letnich jak i zimowych a także extremalnych. Wiele tras pieszych i rowerowych  o różnym stopniu trudności czeka na spragnionych estetycznych wrażeń turystów. W niedalekiej odległości zlokalizowane są wyciągi narciarskie w Kluszkowcach, Niedzicy, Krościenku i Szczawnicy .
To tylko zaledwie garstka atrakcji jakie są na wyciągnięcie ręki w tej cudownej okolicy. A jeśli zechcecie już Państwo odpocząć po tych wszystkich eskapadach lub  po prostu poleniuchować, wyciszyć się i odetchnąć czystym powietrzem,  to w naszym domu usytuowanym na skraju wioski, gwarantujemy spokój i niesamowitą ciszę przerywaną jedynie ćwierkaniem ptaków lub cykaniem świerszczy.


Projekt pn. Modernizacja oraz wyposażenie punktu Informacji Turystycznej w Czorsztynie
współfinansowany jest w ramach Działania osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego
Na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu ,,Małego Projektu”
Zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”
Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich Na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona główna | Informacje | Atrakcje turystyczne | Przyroda | Galeria | Willa Jasna | Kontakt

Copyright © Biuro Obsługi Turystycznej Czorsztyn - czorsztyn.com.pl
Created by DoubleDot